Стронгер застосовується у вихлопній системі в якості альтернативи каталізатору. Установка стронгера на заміну каталізатора стане вигідним рішенням для тих, хто економить свій час і гроші, а також не налаштований на нескінченні експерименти по ремонту вихлопної системи свого автомобіля. Крім того, стронгер – це деталь, що приймає на себе основне температурне навантаження й таким чином продовжить термін служби всієї вихлопної системи. При відсутності стронгера замість каталізатора, труба вихлопної системи і інші пристрої вихлопу просто вигорають.

Для чого потрібен стронгер?

Порушення функцій одного механізму, призводить до втрати гармонійності між усіма його деталями, в результаті чого автомобіль втрачає свою ефективність. Оптимізація роботи автомобіля – питання, що зачіпає всіх власників авто. Найголовнішим фактором появи внутрішнього дисбалансу автомобільної системи, фахівці називають систему відведення вихлопних газів від двигуна. Небезпечною є продірявлена система вихлопу – підвищується ймовірність попадання чадного газу в салон автомобіля. На місце старого каталізатора можна встановити і новий, проте, така заміна буде коштувати дорожче. Це говорить на користь установки стронгера. Щоб зрозуміти, що таке стронгер, варто нагадати про функції каталізатора в автомобілі. У вихлопну систему з двигуна разом з нешкідливими вуглекислим газом (CO2) і киснем (О2) надходять і небезпечні залишкові: вуглеводні (CH), оксиди азоту (NOx), чадний газ (CO). Каталізатор здатний значно знизити рівень забруднення повітря. Стронгер для автомобіля – відмінна альтернатива каталізатора. Це “технічний обман”, що ставиться на місце нейтралізатора. Зверніть увагу, що, приймаючи на себе більше температурне і технічне навантаження, стронгер все-таки не очищає вихлопні гази, як це робить каталізатор.  Автомобільний стронгер – надійний спосіб запобігання можливих неполадок автомобіля. Він має вигляд металевої трубки, що всередині містить спеціальну спіраль. Стронгер працює перш за все як глушник, з його допомогою підвищується потужність двигуна та скорочуються витрати на пальне. Основне його завдання полягає в тому, щоб знизити рівень шуму у вихлопній системі, а також дещо змінити звук у вихлопній трубі. Приємним доповненням стане і деяке збільшення потужності двигуна, а також скорочення вібрацій і неприємних звукових ефектів.

Стронгер замість каталізатора

Чому стронгер є ефективною заміною каталізатора? Чисте паливо – не обов’язкова вимога до каталізаторів, але, не дотримуючись цього правила, каталізатори забруднюються і зношуються. Через це двигун автомобіля сильно вібрує, деренчить; зменшується швидкість розгону; збільшується споживання палива. Найчастіше каталізатор видаляють через те, що:

  • він вийшов з ладу;
  • забився;
  • розсипався внаслідок механічного пошкодження;
  • відпрацював свій ресурс.

При таких наслідках, найкраще рішення – вилучення каталізатора з вихлопної системи і його заміна. Стронгер для автомобіля являє собою відмінну альтернативу каталізатора. Такий пристрій забезпечує хороше шумопоглинання, теплопоглинання, довговічність деталі і всієї вихлопної системи.
Можливо, що після видалення каталізатора і його заміни, вам буде потрібна обманка лямбда-зонда, яка дозволить уникнути помилки на приладовій панелі, не дасть бортовому комп’ютеру (блоку управління) поставити автомобіль в аварійний режим, збереже адекватну поведінку двигуна і витрату палива.
Аби вибрати стронгер необхідно знати розмір труби і площу для установки. Це можна зробити в автосервісі або ж самостійно. Після визначення розмірів можна вибирати сам стронгер. Конструкція передбачає особливу фіксацію, щоб відпрацьовані вихлопні гази швидко виводилися назовні, зменшуючи рівень тиску.
Замінити каталізатор на стронгер чи не замінити – це вже особиста справа кожного автомобіліста. Якщо ж при виборі все ж переміг стронгер, то він повинен бути якісним. В іншому випадку можливі негативні наслідки:

  1. ймовірний вихід з ладу вихлопної системи (вигорання);
  2. підвищення звуку, особливо це відноситься до нових моделей автомобіля, що відрізняються більш чутливою електронною системою індикації чистоти вихлопних газів.

Відносно позитивних сторін, то тепер зрозуміло, що стронгер:

  1. знижує навантаження на двигун автомобіля;
  2. не завдає шкоди двигуну і турбіні (тобто, не забивається);
  3. виключена можливість прогорання, поглинання і відображення звукової хвилі;
  4. додає потужність.

Якщо Ваш каталізатор вийшов з ладу і Ви в пошуках оптимального варіанту, зверніться в компанію Demi Motors Recycling. Ми маємо в наявності універсальні стронгери та впевнені в їх якості! А наші спеціалісти завжди готові відповісти на Ваші запитання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *