Про нас - сервіс скупки каталізаторів

Багато власників авто після довгого часу використання автомобіля будь-якого типу помічають, що мають у власному розпорядженні чималу кількість зношених матеріалів та частин ТЗ. Особливо багато залишається автомобільних каталізаторівЗ віком ці елементи починають виділяти отруйні та загрозливі речовини. Проте, не несіть швидко їх до смітника, оскільки б/у каталізатори несуть в собі частини платини. Краще звернутися в сервіс скупки каталізаторів і продавати їх фахівцям.

Скупка каталізаторів  по Україні

Завдання нашого сервісу Demi Motors Recycling – скупка старих та відпрацьованих каталізаторів. Нас цікавлять, як автомобільні, так і промислові каталізатори.

Ми виконуємо скупку автомобільних каталізаторів різноманітних видів з будь-якого міста України. Щоб не завдавати незручностей свої клієнтам ми користуємось службами доставки по всій Україні, а тому Вам потрібно лише здати каталізатор через найближче поштове відділення.

Demi Motors Recycling – прийом каталізаторів по Україні.

Кожна людина, що має у своєму користуванні власний автомобіль та проживає на території України, не раз зіткнеться з проблемою б/у каталізатора, а тому поставить собі питання, куди його здати. Навіщо викидати на смітник речі, котрі можуть принести Вам прибуток.

Звертайтесь за допомогою в сервіс скупки каталізаторів Demi Motors Recycling. Ми не тільки просто приймаємо відпрацьовані каталізатори, але здійснюємо їх широку оцінку та надаємо якісні консультації.

Чим ще займається наш сервіс

Власне СТО у Львові

Ми вже довгий час працюємо з автомобільною галуззю, а тому маємо власне СТО у місті Львів. Завдяки йому спеціалісти-механіки можуть оцінити, а ви здати каталізатор, ціна якого буде повністю відповідати стану деталі.

Інтернет-магазин глушників

Якщо Ви навпаки шукаєте якісний глушник, то ми маємо для Вас власний інтернет-магазин глушників, на котрому ви дізнаєтесь не тільки про прийом каталізаторів, але й знайдете багато цікавого для себе. Серед широкого асортименту - якісні та надійні автомобільні каталізатори.

СТО

Напевно, всім людям подобається отримувати дохід з речей, що вийшли з їхнього ужитку. Це безпосередньо стосується скупки та прийому автомобільних каталізаторів.

Якщо у Вас залишилися використанні, несправні автомобільні каталізатори будь-якого типу, не потрібно зберігати їх, як мотлох в своєму гаражі. Не вигідно теж буде просто викинути їх на смітник.

Звертайтесь до сервісу Demi Motors Recycling за телефоном, на сайті чи приходьте безпосередньо до СТО у місті Львів. Ми допоможемо здійснити чесну оцінку каталізатора та придбаємо його за вигідною ціною.

Кількість каталізаторів не має значення, ми працюємо з усіма об’ємами та видами. Не втрачайте можливість підзаробити на цьому.

Вибравши сервіс Demi Motors,  ви взамін отримаєте:

Скупка
Продаж