Заміна каталізатора

Demi Motors Recycling

Demi motors
Залиште заявку на прорахунок вартості заміни Вашого каталізатора!

Каталізатор – деталь, що не підлягає ремонту, саме тому, вона має певний термін служби, після якого потрібна обов’язкова заміна каталізатораДіапазон проведення заміни може відрізнятися в залежності від якості виготовлення.

Ідеальний кілометраж – це 100 тисяч кілометрів, проте, є виробники, каталізатори яких не проходять і 80 тисяч.

Скупка каталізаторів
Скупка каталізаторів

Основні причини  поломки каталізаторів

Основною причиною несправності, при якій заміна каталізатора стає необхідною, є вигорання шару металів, що покривають стільники. Це природний процес, в результаті якого якість вихлопу погіршується.

Виробники пишуть, що термін служби каталітичного нейтралізатора 100-150 тисяч кілометрів. Але на практиці проблеми можуть виникнути і при меншому пробігу, особливо в великих містах, де часто доводиться стояти в корках.

У випадку, коли у двигуна виникають проблеми в системі змащування, циліндро-поршневої групи або з запалюванням, паливо і масло з їх циліндрів потрапляє в каталізатор і запечатує шлаками його стільники. Зіпсований або забитий відкладеннями нейтралізатор не тільки перестає виконувати свою функцію, а й сильно ускладнює вихід вихлопних газів з двигуна.

Залежно від особливостей експлуатації, заміна каталізатора може проводитися раз в 3-7 років.

Заміна каталізатора  на СТО Demi Motors

З сервісом СТО Demi Motors Ви можете бути спокійними.

Спеціалісти знають свою справу, тож проведуть
комплекс по ремонту каталітичних нейтралізаторів,
заміну каталізатора на альтернативний: універсальний чи стронгер.

Під універсальним мається на увазі відразу дві групи деталей.

  • Перша – нейтралізатор, що підходить під будь-який автомобіль. Досить дорога річ, але працює безвідмовно.
  • Другий варіант – блок з сотами. В цьому випадку в старий прилад встановлюють нові стільники.

    Дешевий і надійний варіант – це подібний до каталізатора аналог – стронгер. Це нескладний пристрій, коштує порівняно дешево і за екологічними нормами повністю відповідає звичайному каталізатору. Крім цього, такий пристрій допускається до проходження ТО і не викличе нарікань з боку співробітників дорожньої інспекції.

    Зверніться до нас і ми за короткий термін зробимо заміну зіпсованого каталізатора, адже СТО Demi Motors – надійна компанія, що на ринку 17-й рік! Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам!
Скупка
Продаж