Каталізатор Jeep -
здати каталізатор Jeep

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

Позбавитися від деяких запчастин та деталей автомобіля, що вже непридатні до експлуатації буває досить важко. До прикладу, каталізатор Джип просто викинути на смітник чи у найближчу лісосмугу категорично забороняється українськими законодавчими нормами. Так само не вийде здати обладнання у пункт приймання металу – там його просто не приймуть.

Чому закон так строго регламентує цю заборону і що робити у такому випадку?

Каталізатор Jeep

Строгість закону щодо саме цих старих агрегатів пояснюється тим, що за час використання у них накопичується величезна кількість канцерогенів та токсичних речовин.

Саме вони, потрапляючи у навколишнє середовище, можуть завдати велику шкоду довкіллю. Ці прилади необхідно утилізувати професійно.

Саме цим і займаються фахівці нашої компанії.
Скільки може коштувати мій каталізатор Jeep?
від 0$ до 800$

Чому вигідно продати каталізатор Jeep нам?

Окрім того, що працівники нашої компанії позбавлять Вас від необхідності самостійно шукати місця утилізації приладу, ми ще й готові виплатити за них досить непогану винагороду.

Сума залежить від вмісту в агрегаті цінних металів. Наша скупка каталізаторів Jeep обладнана необхідними приладами для проведення спектрального аналізу, що дозволяє виконати найточнішу оцінку.

Звертайтеся до нас і в короткі терміни Ви отримаєте достойну винагороду.

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!