Каталізатори різних автомобілів - прийом каталізаторів по марках авто

Audi

Citroen

Dodge

Fiat

Ford

Honda

BMW

Hyundai

Infiniti

Jeep

Kia

Lexus

Mazda

Mercedes

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Porsche

Rover

Renault

Skoda

Smart

Subaru

Suzuki

Toyota

VW

Volvo

Chevrolet

Cadillac

Поломки автомобільних запчастин трапляються досить часто, а на деяких б/у деталях є можливість непогано заробити, наприклад, можна продати каталізатор. Попит на такі комплектуючі в цілому стрімко зростає, що пов’язано з тим, що в їх складі містяться дорогоцінні метали, і прийом каталізаторів передбачає використання інноваційної технології для їх отримання. Головне – знайти компанію, яка готова заплатити гідну ціну і приймає каталізатори різних автомобілів без затримок і незручностей.

Demi Motors Recycling приймає каталізатори різних марок автомобілів. Багатьох автомобілістів і всіх, хто розглядає варіант здати каталізатори, хвилює ціна каталізатора. Насправді, єдиної тарифної сітки не існує – ціна визначається на підставі аналізу кожної конкретної запчастини.

Найбільше значення мають такі фактори як:

  • склад дорогоцінних металів (Pt, Pd + Rh, Pd + Rh або Pt + Rh);
  • тип палива, який використовується;
  • клас машини;
  • тривалість експлуатації авто;
  • ринок, для якого виготовлявся автомобіль (визначає якість каталізатора).

Що таке каталізатор  і його функції в автомобілях

Каталізатор – це деталь вихлопної системи машини, відповідальна за ліквідацію в вихлопних газах таких шкідливих для людини та екології, речовин як недогорілі в циліндрах сажа, окис вуглецю СО і окис азоту NO.

В процесі його роботи відбуваються хімічні реакції: небезпечні речовини переходять в безпечні форми, після чого викидаються разом з вихлопом.

Основою каталізатора є керамічні або металеві стільники. Залежно від моделі на стінки сот наноситься мікрошар з дорогоцінних металів, що мають високу хімічну активність. Торкаючись напилення, частина вихлопу вступає з ним в хімічну реакцію. Ті елементи, які утворилися при згорянні палива, зв’язуються та осідають на “сотах” приладу.

Приймаємо каталізатори різних автомобілів

Ми приймаємо, як каталізатори автомобілів іноземного виробництва, так сажеві фільтри, призначені для дизельних автомобілів. Існує кілька варіантів заробити на продажу цих автомобільних запчастин, незалежно від їх кількості і параметрів.

Ви можете скористатися такими послугами від Demi Motors Recycling:

  • виклик фахівця для огляду та оцінки вартості;
  • відправка на скупку каталізаторів однією з транспортних компаній;
  • доставка поштою;
  • приїзд в пункт прийому.

Співпраця з нами – взаємовигідна угода. Ваш каталізатор повинен працювати на Вас, а не лежати на далекій полиці.

Аби не опустити свій шанс, радимо скористатися сервісом прийому каталізаторів Demi Motors Recycling та отримати свою грошову компенсацію!

Скупка
Продаж