Каталізатор Porsche -
здати каталізатор Porsche

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

Уже через 150-200 тисяч кілометрів пробігу можуть з’явитися перші ознаки того, що каталізатор забився. Вони дуже схожі за ознаками на несправність двигуна або інших систем авто.

У будь-якому випадку потрібно якомога швидше виявити й усунути проблему – їздити з засміченим нейтралізатором не можна. А замінивши його на новий, не слід викидати його на сміттєзвалище, адже таким чином ви не лише зробите свій внесок в захист навколишнього середовища, а й отримаєте матеріальну вигоду.

Скупка каталізаторів porsche приймає металеві каталітичні конвертери, а також сажеві фільтри будь-якого ступеня зношеності, як цілі, так і пошкоджені, а каталізатор porsche коштує, до речі, дорожче ніж каталізатори автомобілів вітчизняного виробництва.

Каталізатор Porsche

Каталізатор Porsche складається з безлічі окремих отворів, які фільтрують вихлопні гази від сажі та кіптяви, а також за допомогою хімічної реакції перетворюють небезпечний СО в менш токсичний вуглекислий газ.

Цю структуру можна пошкодити, наприклад, при сильному ударі. Крім цього, вона може поступово порушуватися під час сильної вібрації та ударів на поганих дорогах. З часом виникає питання: що робити з приладом, непридатним до експлуатації?
Скільки може коштувати мій каталізатор Porsche?
від 0$ до 800$

Чому вигідно продати каталізатор Porsche нам?

Ми оголосимо ціну на каталізатори одразу після точного професійного аналізу.

Запрошуємо Вас приїхати до нас особисто. Якщо немає такої змоги – відправте нам каталізатори транспортними компаніями, зручними для Вас, поштою або кур’єрами. Наші фахівці також здійснюють виїзди за каталізаторами.

Зробимо все, аби клієнти залишилися задоволеними нашим сервісом та отримали свої гроші.

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!