Каталізатор Subaru-
здати каталізатор Subaru

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!
Звернувшись з проблемою утилізації канцерогенного приладу до нас – Ви зробите правильний вибір. Адже каталізатор Subaru, наскрізь просякнутий шкідливими речовинами, негативно впливає на Ваше здоров’я.

Залишаючи його в гаражі чи ще гірше – позбуваючись його на смітнику – Ви наражаєте на небезпеку себе та навколишнє середовище.

Послуга скупка каталізаторів Subaru, яку ми пропонуємо звільнить Вас від зайвих клопотів, пов’язаних з утилізацією цієї автомобільної деталі.

Каталізатор Subaru

Автомобільні запчастини мають властивість виходити з ладу. Не зволікайте та перевірте свій каталізатор, особливо якщо Ваш Subaru від’їздив 100 – 150 тис. км.

Цього достатньо для того, аби прилад накопичив стільки токсинів, щоб почати псувати інші деталі автомобільної системи.

Продукти перероблення вихлопних газів осідають в маленьких “сотах”, тож ймовірно, якщо Ви захочете здати його в найближчий пункт збору металолому, отримаєте відмову.
Скільки може коштувати мій каталізатор Subaru?
від 0$ до 800$

Чому вигідно продати каталізатор Subaru нам?

Зверніться до нашого сервісу, де за допомогою спектрального аналізу ми визначимо вміст цінних металів, адже вони містяться в кожному такому приладі.

За них Ви зможете отримати непогану компенсацію. А враховуючи, що для цього потрібно прикласти мінімум зусиль, то роздумувати не варто.

Просто відвідайте наш пункт приймання або ж перешліть свій прилад поштою.
Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!