Кожен власник автомобіля зацікавлений в тому, аби машина якомога довше залишалась на ходу. Для цього злагоджено має працювати вся автомобільна система. Важливу роль відіграє вихлопна система, а саме каталізатор. Це деталь, що має стільникову будову, затримує та нейтралізує вплив шкідливих газів оксидів вуглецю та азоту, вуглеводню на безпечніші кисень, азот та пару. Новий каталізатор може служити до 100 тис км пробігу при нормальних умовах. Та якщо Ви чуєте гуркіт з дна авто, неприємний запах в салоні чи втрату потужності, це може говорити про проблеми з каталітичним нейтралізатором.

Поставте новий каталізатор, коли помітили ознаки зношування попереднього. Шкідливий вплив на каталізатор можуть нанести: неякісне пальне, механічні пошкодження внаслідок їзди на поганих дорогах чи затори.

Зекономити на ремонті автівки допоможе своєчасна заміна всіх несправних запчастин, для цього й існує продаж нових каталізаторів. Незважаючи на те, що ринок автозапчастин досить насичений, автолюбителі досі можуть не знати, де замінити каталізатор, та яких видів вони бувають. Ви шукаєте надійний сервіс, аби купити новий каталізатор? Наш офіс знаходиться у Львові і ми з радістю підберемо каталізатор при зустрічі.

Види каталізаторів

У більшості сучасних транспортних засобів вихлопна система оснащена триходовим нейтралізатором, що дозволяє ефективно перетворювати токсичні речовини. Вихлопна система має в своєму розпорядженні: каталізатор, що використовує платину і родій для боротьби з токсичними речовинами, окислювальний вихлопний каталізатор, який використовує в роботі платину і паладій. Третій етап роботи вихлопу представлений збалансованою системою управління, завданням якої є контроль за потоком вихлопних газів. 

Отримана інформація дозволяє управляти системою впорскування палива. Датчик кисню, іменований лямбда-зондом, інформує про кількість кисню, що міститься в вихлопному газі, завдяки чому комп’ютерний пристрій двигуна може контролювати кількість повітря, що подається до пального.
Пристрій міститься в металевій оболонці. А внутрішня частина може бути  металевою та керамічною, що представлена двома основними конструкціями перетворювачів – “керамічні намистини” і “стільники”.

Як вибрати новий каталізатор?

Каталізатор – дійсно дуже важливий пристрій, тому ми розуміємо Ваші хвилювання щодо придбання нового приладу. Так, потрібно знати особливості автомобіля та сумісність його з новою деталлю. Про все це можете не знати Ви, та знають наші фахівці. Адже ремонт системи вихлопу – дуже відповідальна складова ремонту авто.
Незважаючи на те, що будова каталізатора не така вже й складна, проте ця деталь очищує повітря, і з вихлопної труби в навколишнє середовище потрапляє набагато менше токсичних речовин.
У більшості випадків каталізатори для сучасних авто виготовляють з металу або кераміки. Незважаючи на те, що другий варіант відрізняється доступною вартістю, він має суттєвий недолік – низький рівень міцності. Керамічний більш чутливий до перепадів температури та поганих доріг. Кераміка може розбиватися, а частинки вилітати в вихлопну трубу, або далі в автомобільну систему, тим самим псуючи двигун. Тому слід бути уважним до пального, яке Ви використовуєте та доріг, на яких їздите. Вивести його з ладу може як те, що авто підскочить на вибоїні, так і вода, що потрапить на розпечену кераміку. На жаль, постійна зміна каталізатора може призвести до серйозних фінансових витрат, в зв’язку з чим металеві варіанти цього елементу вихлопної системи сьогодні є кращим варіантом. Металевий каталізатор коштує дещо дорожче, проте термін служби його довший.
Незалежно від стану, ресурс каталізатора безпосередньо залежить від пробігу транспортного засобу, проте варто його оглянути вже через сто тисяч кілометрів пробігу. При несправності можна вирішити проблему заміною на новий, самостійно це зробити неможливо, проте завжди можна довіритися спеціалістам нашого сервісу. Адже встановлення нового каталізатора потребує більших навичок і знань, ніж просто знати, де він розташовується. Неважливо – це була вимушена ситуація чи плановий ремонт, наші фахівці завжди раді та чекають Вас на сервісі. Зверніться за новим пристроєм в Demi Motors Recycling! Ми знаємо, що потрібно Вашому автомобілю, щоб завжди бути в русі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *