Купити каталізатор автомобільний

Demi Motors Recycling

Demi motors
Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!
Автомобільний каталізатор – деталь, що нейтралізує вплив шкідливих вихлопних газів на навколишнє середовище.

Виробники стверджують, що за нього можна не хвилюватися до 100-150 тис км пробігу, після цього потрібно купити новий каталізатор. Однак насправді цей пристрій може вийти з ладу набагато раніше, особливо якщо ви живете в мегаполісі та постійно стоїте в пробках.

Справа в тому, що в ньому відбувається хімічна реакція, яка пов’язує певні сполуки вихлопних газів. Як тільки активні реагенти закінчуються, пристрій втрачає свою користь.

Щоб не зашкодити автомобільній системі та власному здоров’ю, не зволікайте. З нами Ви маєте можливість здати старий відпрацьований прилад, та одразу, тут на сайті підібрати та купити новий каталізатор!

Замовте дзвінок, і наші спеціалісти проконсультують Вас з будь-якого питання. Адже робота сервісу Demi Motors Recycling та продаж нових каталізаторів орієнтовані на те, щоб кожен бажаючий зміг здати відпрацьований каталізатор з максимальним комфортом і вигодою.
Купіть новий каталізатор та здайте старий!
У нас найбільший вибір каталізаторів
Скупка каталізаторів
Скупка каталізаторів

Каталог автомобільних  каталізаторів

У нас можна купити будь-який каталізатор. Майже у всіх популярних марках авто використовують керамічні нейтралізатори.

Стінки осередків металевих та керамічних нейтралізаторів покриті активною сумішшю, яка і взаємодіє з вихлопами. В ряд металів входять: золото, платина, паладій або родій.

Керамічний каталізатор чутливіший до високих температур. Він може руйнуватися, якщо температура перевищила 1000°С.

Металевий каталітичний нейтралізатор складається з металевого корпусу і металевих сот, які знаходяться всередині. Такий прилад має трохи іншу будову сот, вони розташовані більш густо.

Також як і в керамічному каталізаторі, в металевому, стільники покриті напиленням з дорогоцінних металів. Такі каталізатори купують частіше для автомобілів з потужним двигуном. Адже він відмінно реагує на механічні навантаження та високу температуру.

Каталізатор  з доставкою по Україні

Ви вже зрозуміли, що каталізатор вичерпав свій ресурс? Здати його в наш сервіс та відразу купити новий каталізатор – найкраще рішення. Навіть, якщо Ви не можете привезти його особисто до нас, це не проблема.

Відправте свій каталізатор з будь-якого міста через поштове відділення, і ми заберемо його на аналіз. Взамін Ви отримаєте свої гроші.

Їздити без каталітичного нейтралізатора – погана ідея. Дуже скоро автомобільна система почне псуватися, а в навколишнє середовище потраплятимуть шкідливі викиди.

Скористайтеся вигідною пропозицією: наші фахівці готові підібрати нову деталь для Вашого автомобіля! Збережемо довкілля та Ваші кошти разом!
Demi motors
Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!
Скупка
Продаж