Купити новий каталізатор в Запоріжжі

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!
Водії Запоріжжя часом стикаються з тим, що каталітичний нейтралізатор інколи потрібно замінити, не чекаючи зазначеного виробником, пробігу.

На зношування пристрою впливає їзда по дуже поганих дорогах. Постійна тряска по камінню, вибоїнах може призводити до того, що керамічні осередки просто розбиваються і вилітають разом з вихлопами в трубу. Через неполадки у двигуні або в системі запалювання недогоріле пальне може потрапляти в каталізатор, забиваючи стільники. Якщо Ви не можете позбутися звички різко вдавлювати педаль газу, слід пам’ятати, що пальне не встигає повністю згоряти, а його залишки поступово закупорюють керамічні соти.

Купити каталізатор в Запоріжжі доведеться і якщо Ви використовуєте неякісне паливо, воно містить домішки свинцю та інших важких металів, що скорочує термін життя очищувача вихлопних газів.
Купіть новий каталізатор та здайте старий!
У нас найбільший вибір каталізаторів

Чому вигідно  купити каталізатор у нас

Купуйте в перевіреного продавця. Ми цінуємо вашу довіру, та стараємось зробити умови максимально доступними, саме тому у нас:

  • низькі ціни;

  • прозорі умови співпраці;

  • безкоштовна консультація;

  • індивідуальний підхід;

  • доставка в Запоріжжя.

Як жителі Запоріжжя  можуть купити каталізатор у нас

Наш досвід показує, що краще обирати запчастину, коли є кому поставити питання.

Саме тому, наші спеціалісти на зв’язку з Вами. Відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять, технічні характеристики, підбір до іномарок та вітчизняних авто. Так, Вам легше буде визначитися та обрати деталь, яка точно відповідатиме очікуванням.

Ми пересилаємо замовлення в будь-яку точку України, тож можете бути спокійні, їхати до нас не доведеться, а лише забрати на поштовому відділенні Запоріжжя.
Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!