Купити новий каталізатор для Volvo

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!
Каталізатор Volvo потрібно міняти кожні 85 – 120 тисяч км пробігу. Саме за цей час він встигає повністю вичерпати свій ресурс.

Причина в тому, що в ньому відбувається хімічна реакція, яка пов’язує певні сполуки вихлопних газів. Як тільки активні реагенти закінчуються, прилад втрачає свої якості, це привід задуматися, де купити новий каталізатор Volvo.

Крім цього, є ще кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що нейтралізатор вихлопних газів пора міняти. Знижується потужність двигуна, машина гірше розганяється. Також Ви можете чути гуркіт під час старту Volvo.

Все це відбувається через те, що порушується вихід вихлопних газів: через забиту сітку вони повертаються назад в камеру згоряння, і двигун “задихається”.
Купіть новий каталізатор та здайте старий!
У нас найбільший вибір каталізаторів

Каталізатор за вигідною ціною  в Demi Motors Recyclingi

Сервіс Demi Motors Recycling пропонує нові каталізатори для Вашого Volvo.

Ми створили таку систему роботи, яка була б найзручнішою для наших клієнтів. Щоб зв’язатися з нами Ви можете зайти на наш сайт, натиснути кнопку для зв’язку. Оператор зв’яжеться з Вами за 30 секунд.

Ми розуміємо, що найкраще обирати щось, коли бачиш та можеш торкнутися. Водії Львова в цьому мають переваги, проте наші фахівці проконсультують Вас по телефону. Ви можете оформити доставку та оглянути каталізатор на відділенні. Наші ціни Вас приємно здивують!

Це одна з причин, чому ми маємо клієнтів по всій Україні! Обирайте новий каталізатор у нас, це найкраще, що ви можете зробити для свого авто!
Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!