Новий каталізатор для різних автомобілів

Зовні каталітичний нейтралізатор нагадує банку глушника, через яку протікають вихлопні гази. Цей пристрій розроблений, щоб забезпечити вимоги екології, адже двигун внутрішнього згоряння продукує різноманітні шкідливі гази.

З часом каталізатор виходить з ладу з різних причин, це можуть бути великий пробіг авто, неякісне паливо, додатки які додають у двигун, також соти засмічують залишки масла чи сажі. Саме тому новий каталізатор рано чи пізно стане необхідністю.

Підвищення розхідності пального та зниження потужності двигуна: це перші явні ознаки несправності приладу. Більшість сучасних авто “скажуть” вам про це через панель, яка сигналізуватиме про помилку двигуна.

Каталізатор різних автомобілів  з доставкою по Україні

Для того, щоб уникнути помилок з експлуатацією автомобіля, краще за все купити новий каталізатор, адже економія та встановлення “обманок” не завжди можуть “переконати” Ваше авто, що система працює, воно буде видавати помилки та ймовірні проблеми з двигуном.

Ви можете замовити пристрій у нас, в каталозі є прилади для різних автомобілів. Дізнатися ціну каталізатора та його сумісність з Вашим авто, можете у нашого менеджера.

Чому вигідно купити  новий каталізатор у нас

В певних марках авто стоять пристрої, що мають від одного до трьох компонентів, кожен з яких відповідає за певні хімічні реакції. Самі нейтралізатори бувають двох видів: металеві та керамічні.

Який каталізатор потрібен для Вашої марки авто, запитайте у нас. Наші фахівці знають все про систему вихлопу та зможуть проконсультувати Вас з цього приводу.

Ми розраховуємо на тривалу співпрацю та створили найкращі умови для своїх клієнтів. Щоб заощадити свої кошти та час, зверніться до надійного сервісу Demi Motors! 
Скупка
Продаж