Купити новий каталізатор в Чернігові

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!
Каталізатор починає працювати при запуску двигуна. Цей пристрій автомобіля має досить просту будову. Стінки нейтралізатора покриті сумішшю активних металів, які взаємодіють з вихлопами.

Внутрішнє наповнення має вигляд сот, виготовлених з металу або кераміки. Завдяки такому складу поверхня сот вступає в активну реакцію з вихлопними газами, в результаті чого відбувається процес окислення і ступінь токсичності вихлопу знижується. Хімічні реакції, що відбуваються на активному покритті, допомагають шкідливим газам очищуватися, і з вихлопної труби в атмосферу надходить набагато менше токсичних речовин.
Купіть новий каталізатор та здайте старий!
У нас найбільший вибір каталізаторів

Чому вигідно  купити каталізатор у нас

Не знаєте, де купити каталізатор в Чернігові?

Зверніться в наш онлайн сервіс. Ми зацікавлені, щоб кожен клієнт отримував найкраще обслуговування, тож створили для Вас такі умови:

  • вигідні ціни;

  • прозорі умови співпраці;

  • кваліфікована допомога;

  • індивідуальний підхід;

  • доставка в Чернігів через поштове відділення.

Як отримати  каталізатор

Ви можете зв’язатися з нашим фахівцем по телефону та вияснити всі моменти. Від моделі каталізатора, технічних характеристик до його ваги.

Набирайте наш номер або тисніть “кнопку зв’язку” на сайті. Замовляйте доставку і ми відправимо Ваше замовлення за вказаною адресою в Чернігів.

Ми зацікавлені в довготривалій співпраці з нашими клієнтами та робимо все можливе, аби Ви залишались задоволені! Зв’яжіться з нами, і ми швидко відправимо новий каталізатор для Вашого улюбленого авто!
Залиште заявку на підбір каталізатора для Вашого авто!